513 516 513 info@portwisla.pl

Cosmopolitan

Poszukujesz prywatnego nowoczesnego miejsca na wynajem? Apartament Panorama to wyśmienite miejsce do niczym nieskrępowanej zabawy i spotkania z przyjaciółmi – z nami impreza zawsze się uda.

Apartament do wynajęcia na Sylwestra i Nowy Rok 2022/2023!

Sylwester w Warszawie? Narodziny dziecka, imieniny a może rocznica? Każde ważne wydarzenie w naszym życiu zasługuje na odpowiednią oprawę oraz celebrację. Wynajmij apartament Panorama i ciesz się!

Apartament Panorama gwarantuje że każde spotkanie, które zorganizujesz pozostanie na długo w Twojej pamięci i Twoich gości, tworząc najlepsze wspomnienia, do których Ty i zaproszeni goście będziecie wracać przez lata.

Są w życiu dni ważne, ważniejsze oraz te najważniejsze. Niezaprzeczalnie do tych ostatnich należy data, która wskazuje na dzień naszych urodzin… i Sylwestra! Taka chwila zasługuje na oprawę z najwyższej półki.

Podaruj sobie lub swoim bliskim chwilę w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentów w Warszawie. Apartament Panorama jest idealnym i niezapomnianym miejscem na urodzinowe przyjęcie.

Obejrzyj galerię lokalu

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji (pobierz ofertę powyżej), które umilą Państwa wieczór.

Jak zarezerwować lokal na Sylwestra 2022 w Warszawie?

Sylwester za krótki?

Przecież nie musisz zaczynać imprezy w Sylwestra! Skorzystaj z formularza do rezerwacji zamieszczonego poniżej.

Dobierz atrakcje

Fotograf, open bar, ochrona, DJ, szafa grająca - to tylko część z możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Mistrz imprezy!

Zostań królem lub królową podczas Twojej imprezy. Nie musisz się przejmować obsługą - my to ogarniemy!

Formularz rezerwacyjny

Zanim zadzwonisz, w 1. kolejności skorzystaj z formularza rezerwacji – jeśli jednak chcesz wynająć lokal w najbliższych dniach to zadzwoń do nas by sprawdzić dostępność: 513 516 513