511 315 316 info@portwisla.pl

White Flaming

Nowoczesna Willa z ogrodem, mieszcząca się w samym sercu Saskiej Kępy, przeznaczona na różnego rodzaju imprezy firmowe i okolicznościowe. Zapraszamy do pobrania oferty PDF.

Sylwester w nowoczesnej warszawskiej willi? Z nami to możliwe!

White Flaming to nowoczesna Willa z ogrodem. Do Państwa dyspozycji przeznaczyliśmy przepiękne
3 kondygnacje pomieszczeń do organizacji różnego rodzaju, niezależnych od siebie wydarzeń.

Ground Floor

Nowoczesna, klimatyzowana przestrzeń, mieszcząca się na parterze naszej Willi, przeznaczona na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji Państwa oferujemy przestrzeń do imprezowania połączoną z ekskluzywnym barem, otwartą kuchnią oraz z możliwością wyjścia na przepiękny ogród.

Vip Room

Vip Room, to nowoczesne, klimatyzowane i ekskluzywne pomieszczenie, mieszczące się na pierwszym piętrze, połączone z antresolą oraz możliwością wyjścia na ogród. Nasz Vip Room, przeznaczony jest dla wyjątkowych gości, pragnących świętować swoje wydarzenie w odosobnionej przestrzeni.

First floor

To niezwykła i ekskluzywna przestrzeń, przeznaczona imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe i towarzyskie. Do dyspozycji Państwa oferujemy przestrzeń do imprezowania połączoną z niezwykłym zaokrąglonym barem, parkietem do tańczenia, oraz z możliwością wyjścia na górny duży 240m2 taras widokowy.

Obejrzyj galerię lokalu

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji (pobierz ofertę powyżej), które umilą Państwa wieczór.

Jak zarezerwować lokal na Sylwestra 2024 w Warszawie?

Sylwester za krótki?

Przecież nie musisz zaczynać imprezy w Sylwestra! Skorzystaj z formularza do rezerwacji zamieszczonego poniżej.

Dobierz atrakcje

Fotograf, open bar, ochrona, DJ, szafa grająca - to tylko część z możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Mistrz imprezy!

Zostań królem lub królową podczas Twojej imprezy. Nie musisz się przejmować obsługą - my to ogarniemy!

Formularz rezerwacyjny

Zanim zadzwonisz, w 1. kolejności skorzystaj z formularza rezerwacji – jeśli jednak chcesz wynająć lokal w najbliższych dniach to zadzwoń do nas by sprawdzić dostępność: 511 315 316 lub 513 516 513