513 516 513 info@portwisla.pl

Pink Flaming

W naszym lokalu nie zabraknie pysznego jedzenia, klimatycznej muzyki, pięknych widoków i świetnej atmosfery… A to tylko część z tego, co mamy dla Państwa, do zaoferowania!

Magiczny lokal na magiczny Sylwester w stolicy!

Pink Flaming to Nowy Magiczny Lokal na Saskiej Kępie znajdujący się w Kompleksie Port Wisła na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Pink Flaming to wyjątkowa przestrzeń z pięknym ogrodem nad Wisłą z możliwością wynajmu lokalu na wyłączność. O takiej imprezie inni mogą tylko pomarzyć. Zapraszamy!

Znajdziesz tu nie tylko przestrzeń do imprezowania ale także do relaksowania. Huśtawki, hamaki, leżaki, Palmy, kwiaty rozkwitające w ogrodzie przeniosą Cię w rzeczywistość rodem z bajki.

W Naszym lokalu możesz zorganizować przyjęcia na różne okazje: Urodziny, Komunie, Chrzciny, Wesela, Imprezy okolicznościowe. Przestrzeń dostępna przez cały rok! Namiot ogrzewany z własnym WC.

Art Deco – elementy wystroju lokalu, przepiękne malowidła, akcesoria i super dekoracje. Nalewak do piwa. PINK FLAMING – możliwość zmiany koloru oświetlenia Oświetlenie LED Pink, nagłośnienie BOSE.

Obejrzyj galerię lokalu

Za dodatkową opłatą możemy zapewnić wiele niezapomnianych dodatkowych atrakcji (pobierz ofertę powyżej), które umilą Państwa wieczór.

Wirtualny spacer

Obejrzyj film z prezentacją!

Jak zarezerwować lokal na Sylwestra 2024 w Warszawie?

Sylwester za krótki?

Przecież nie musisz zaczynać imprezy w Sylwestra! Skorzystaj z formularza do rezerwacji zamieszczonego poniżej.

Dobierz atrakcje

Fotograf, open bar, ochrona, DJ, szafa grająca - to tylko część z możliwości, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Mistrz imprezy!

Zostań królem lub królową podczas Twojej imprezy. Nie musisz się przejmować obsługą - my to ogarniemy!

Formularz rezerwacyjny

Zanim zadzwonisz, w 1. kolejności skorzystaj z formularza rezerwacji – jeśli jednak chcesz wynająć lokal w najbliższych dniach to zadzwoń do nas by sprawdzić dostępność: 513 516 513